Reply To: Nebuloze 1,618

Forum Duhovnost Forumi E-pogovori Nebuloze 1,618 Reply To: Nebuloze 1,618

zlati rez
Član

Halooohahahaha…

matr, jst sem prou vesela, da sem se najedla zdej tut divjega regrata.. men enostavno nekako tanajbolj paše zgodaj spomladi tale taprva zelenjava…zgleda, da me porcija železa na dan dobesedno lih prou zadane…hahahaha…sem dobila idejo, ker bo itak regrat začel pačasi cveteti, da si naredim nekaj kozarcev regratovega kao medu in potem naredim regratovo medico…hahahaha…sem premišljevala, če je mogoče kakšna razlika med cvetovi tapravega regrata al pa divjega…. nimampojma.com…prouzaprou sploh ne vem ali bi mogla bit kakšna razlika, le, da je cvet kao tapravega regrata bolj obilen….bom pa vsekakor probala….me pa zanima, če ima kdo kej izkušenj, pa če je slučajno kakšna finta pri izdelavi regratovega medu, da ne bom lih v prvo kej zajebala…sem pa itak mal v knjigice pogledala, tk, da osnovni recept mi je nekako znan, pa tut rjavega sladkorja kao ne smem dat…to mi je zaenkrat znano…bi bla pa vesela vsakega nasveta okol tegale regratovega medu, ker ga rada tut s čajem pijem….haahahaha….mi je lih zdele uletel, da je Strelka pred meseci objavila en horoskop, men se zdi, da indijanski, nisem čist sigurna…pa sem po znamenju sokol, upam, da sem se prou zapomnila in moja rastlina je regrat, to sem se ziher zapomnila…hahahaha…tk, da sem tut po horoskopu pač regratov odvisnik…hahahaha…se pa tut spomnem, k sem še živela na Nizozemskem in sem enkrat iz obiska v Sloveniji na spomlad prinesla regrat…povabila par frendov na slovensko domačo solato in jim seveda čist po domače povedala, da tole raste pri nas v naravi in ne na vrtovih, pa take stvari…hahahaha….no, pa so začeli previdno z enim pereščkom, pa tut mene so mal gledali, kuker, če se bom zastrupila…hahahaha….matr, jih je blo strah kar neki iz narave jest…hahahaha…po okusu jim je bil kar o.k., ampak, da se to kar v naravi pobere, to jim je blo pa čist preveč in to jih je v bistvo štopalo, da se ga niso mogli najest….hahahaha….evo, kako nam prepričanja krojijo naš svet…hahahaha…

sem tukaj okoli naredila čiste forenzične raziskave, kje je čemaž…hahahaha…evo, tuki ni čemaža, vsaj meni ga še ni uspelo locirati….tk, da za tale čemaž se bom zgleda morala premakniti z avtom v kakšen drug konec…in to prou kmalu, da ga ne zamudim…..vsaj kakšno čemaževo juhco bi si rada prvoščla, pa kakšen glaž sesekjanega čemaža v olivcu bi rada imela v hladilniku…mam v planu…hahahaha…

hahahaha…zmajeslovka a gobe praviš….jst poznam sam jurčke, pa lisičke, pa marele, tk, da nimam lih problema, da bi kej zamenjala…pa nekako sem tut bollj frišna gobarca al pa gobcarca….hahahaha…tk, da tut nekih svojih nadplacev še nimam…ampak mam pa fullll volje za hojo po gozdovih in, ker sem se lansko leto šele preselila v tale čudoviti konec Slovenije…sem si letos pozimi, ko je bilo bolj golo, prouzaprou mal bolj ogledala terene…hahahaha….tk, da upam, da bom za sprotno kuharijo lih prou nabrala…sej pravm, da sem najraje sezonc…iz narave v lonec….hahahaha….če pa kej več naberem, pa zelo rada raztalam, kuker mam hčerko, pa dva frenda, pa se vsi najemo takrat ko je sezona…pa kakšen paketek tut konča v zamrzovalnem delu hladilnika…hahahaha…tut za čaje bom letos spet nabirala…pa tut ta zelišča zelo rada raztalam med frende, pač nimajo vsi možnost, da bi si nabrali domače čaje v naravi, jih pa radi pijejo….jst pa uživam v nabiranju…pa tut za sušenje imam letos fajn plac…tk, da juhej sezona…hahahaha…in hvala mati narava…hvala ti naša preljuba zemeljca….jst sem preprosto totalni fen zemlje, vode, zraka in svobode…hahahahaha…hahahaha…sej, veste tisto vodo sem itak zarad lepšega noter upletla…ampak, ni ga boljšega, kuker, če je človek žejen in si lahko privošči lih prou hladno studenčnico….na zdravje…hahhahaha…hahahaha…po pravici povedano, jst vode kar nekaj popijem…okol liter in pol do dva na dan…mi zadnja tri leta prou paše…ma, ja nasploh mam rada tekočino…na zdravje…hahahaha..hahahaha….

hahaha….nova merska enota taler…hahahaha…hahahaha…ker sva otroštvo s Thalarjem preživela v istem mestu, pa tut iste gimnazijske klopi sva gulila, le nakaj let razlike je med nama, si predstavljam, da je pač v tem mestecu v kafičih v debatah Thaler na prvem mestu top deset popularnih…hahahaha…buh ve kolk cajta bo zasedal prvo mesto…hahahaha…hahahaha…

slišmoWacko

Lepo je če deliš