[ PSI ]-(knjiga, ne kužki)

Forum Duhovnost Forumi E-pogovori [ PSI ]-(knjiga, ne kužki)

Prikaz 1 prispevka (od skupno 474)
  • Avtor
    Prispevki
  • #6387
    jernej
    Član

    Pozdravljeni,

    prijateljica dela v MK in mi ponuja neko knjigo, dala mi je tudi internetni naslov:

    http://www.psi.si/

    Je to že kdo prebral? Sam nisem kupil kakšne knjige že dolgo časa, večino sem podaril, tako, da mi novi nakupi niso pri srcu, vendar “uni mali črviček” še vedno deluje, zato tudi sprašujem.

    Hvala.

    vse dobro,

    jernej

    Lepo je če deliš
    #6396
    Smaja
    Član

    jernej wrote: Pozdravljeni,

    prijateljica dela v MK in mi ponuja neko knjigo, dala mi je tudi internetni naslov:

    http://www.psi.si/

    Je to že kdo prebral? Sam nisem kupil kakšne knjige že dolgo časa, večino sem podaril, tako, da mi novi nakupi niso pri srcu, vendar “uni mali črviček” še vedno deluje, zato tudi sprašujem.

    Hvala.

    vse dobro,

    jernej

    Mika,me mika Embarrassed mogoče je pa naročim.

    hvala m

    Lepo je če deliš
    #6763

    Zakaj pa je ta knjiga Psi tako posebna, stane celih 77 eura. Avtor pravi, da take knjige še nismo brali, celo to, da se je knjiga sama pisala. Ne vem, na spletni strani, ki jo imajo je tako vse mistično napisano.

    Knjiga se je sama napisala, tip-Eros se je pač en dan prebudil in v rokah držal to knjigo, ki naj bi jo napisalo življenje. Izdanih je 7777 izvodov, ima 777strani, stane 77eurov. Knjiga je na nek način absolutna resnica ?! itd Še ena laž v svetu laži ?

    Človek danes res več ne ve kaj je sploh resnica, ljudje pišejo, pišejo, pišejo,pišejo in pišejo v nedogled.

    Nameless_Soul2010-11-13 13:31:42

    Lepo je če deliš
    #6764
    mojka
    Participant

    ko jo preberem ti jo lahko posodim (psi)

    Lepo je če deliš
    #6765

    Dala si skoraj 80 eurov za knjigo. Nikoli nisem kupil tako drage knjige. A ni knjiga nekako osebna, torej tisti, ki kupi svoj izvod je nekako namenjen njemu ? Najbolj zanimiva izjava je ta, da knjiga prebere bralca in ne bralec knjige. Celo po radiu ima reklamo za knjigo.

    Lepo je če deliš
    #6766

    Daj napiši kako dojemaš to knjigo tak ćist po svoje.

    Nekako mi ni jasno zakaj opisuje gibanje celinskih plošč-kontinentov, ker mi naj tega ne bi vedeli, ali pa tisto o debelosti, odkdaj pa je debelost tako pomembna. V življenju o debelosti sploh nisem razmišljal, to mi je nekaj čist bananega, debelost mi v bistvu nič ne pomeni.

    Lepo je če deliš
    #6772

    Zdaj mi je jasno, knjiga je roman in je v bistvu lepo izdelana. Ni pa mi jasno, kaj ta roman predstavlja in zakaj toliko misticizma ?!

    Lepo je če deliš
Prikaz 1 prispevka (od skupno 474)
  • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.